Mardin Artuklu Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Mardin Artuklu Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi, ilgili birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacağını açıkladı. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektiği vurgulandı.

Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanı ile ilgili detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Yardımcı Doçent

AIM YAPILACAK FAKÜLTELER

* İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 

* İslami İlimler Fakültesi 

* Edebiyat Fakültesi 

* Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

* Sağlık Yüksekokulu

BAŞVURU SÜRECİ

* Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına başvurular, ilanın yayımlanmaya başladığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:48
YORUM EKLE