Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylarda aranan genel şartlar ve diğer detaylar haberimizde...

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sitesinde yayımladığı ilan ile 16 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. İşte ilan detayları:

Alım Yapılacak Kadrolar

* Doçent (1 Kişi)

* Yardımcı Doçent (15 Kişi)

Genel Açıklamalar

* Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir

* Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır

* Yardımcı Doçent kadrolarına doçent unvanını almış olanlar ile Profesörler müracaat edemezler

* Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir

* Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı ve Tıp Fakültesi Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı kadrolarına müracaat
edecek bütün adayların "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik"in ilgili maddelerinde belirtilen yabancı dil şartını yerine getirmesi gerekmektedir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

Doçent Kadrosu İçin;

Başvuru yapacak olan adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçe Örneğine, özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, hizmet belgesi ve yukarıdaki internet adresinde yer alan Yönergedeki başvuru formu ile birlikte yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadrosu için;

Başvuru yapacak olan adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçe Örneğine,özgeçmiş, doktora belgesi, hizmet belgesi, yabancı dil sonuç belgesi (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi'nin 4.maddesi ) ve yukarıdaki internet adresinde yer alan Yönergedeki başvuru formu ile birlikte yayın listesi ,bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek ilgili birime müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Süreci

* Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanı başvuruları 15 Eylül 2017'de başlamış olmakla birlikte 30 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:39
YORUM EKLE