Niğde Üniversitesi 21 Akademik Personel Alımı Yapacak

Niğde Üniversitesi Akademik personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlandı. 21 Akademik pozisyon için başvuru şartları ve şekli kamu haber merkezinde..

Akademik Personel Alım İlanları 10.06.2016, 10:38 29.01.2019, 20:41
Niğde Üniversitesi 21 Akademik Personel Alımı Yapacak

 Niğde Üniversitesi Akademik Personel alımı ilan Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Niğde Üniversitesi 21 Akademik personel alımı yapacak.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Üniversitenin Eğitim, Fen Edemiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, iletişim, Tarım bilimleri ve teknoloji ve tıp fakültelerinde Doçent ve Yardımcı Doçent pozisyonalrı için alım yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve Başvuru Şekli

Doçentlik Kadrosu İçin;

Doçentlik kadrosu daimi olup başvuruda bulunacak olan adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine uygun olması kriterleri aranmaktadır. Başvuruda bulunacak olan adayların Üniversitenin Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar kısmında bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesi, özgeçmiş (CV), nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayıda ekleyerek Niğde Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Yardımcı Doçentlik İçin;
Yardımcı Doçentlik kadrosu için başvuda bulunacak olan adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine uygun olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adayların Niğde Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Yorumlar (0)