Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan ilan ile ilgili tüm detaylar şu şekilde, 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

* Profesör kadrolarına başvuracak adaylar için, Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (6) altı takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.

* Doçent kadrolarına başvuracak adaylar için, Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.

* Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adaylar için, Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, yabancı dil belgesi, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, ilgili birime başvuruda bulunulması gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Başvuru süresi ilanın yayım tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimi olarak açıklanmıştır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:06
YORUM EKLE