Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

Selçuk Üniversitesi, yayımladığı bir ilanla öğretim üyesi alımı yapacağını duyurdu.

Akademik Personel Alım İlanları 05.08.2017, 01:20 07.02.2019, 16:58
Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

Selçuk Üniversitesi, kadrosunda eksik bulunan fakültelerinde görevlendirmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı. 

Selçuk Üniversitesi'nden yayımlanan alım ilanının detaylarını aşağıda siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

* Profesör adaylarının; Özgeçmiş, Doçentlik Belgesi, Yayın Listesi, Bilimsel Yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

* Doçent adaylarının; Özgeçmiş, Doçentlik Belgesi, Yayın Listesi, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

* Yardımcı Doçent adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, doktora belgesi, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), YÖKDİL veya eşdeğerliliği Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından kabul edilen bir sınavdan en az 65 puan almış olduğunu gösterir belgeleri, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte İlan edilen birime başvurmaları gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan öğretim üyesi alım ilanına son başvuru tarihi 18/08/2017 olarak açıklanmıştır. 

Yorumlar (0)