Türkiye Orta Doğu ve Amme İdaresi Personel Alımı Yapacak

Türkiye Orta Doğu ve Amme İdaresi Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alım ilanı verdi.

Akademik Personel Alım İlanları 07.09.2016, 08:59 31.01.2019, 17:42
Türkiye Orta Doğu ve Amme İdaresi Personel Alımı Yapacak

Türkiye Orta Doğu ve Amme İdaresi, 7 Eylül 2016'da Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alımı yapacağını duyurdu. 


Alınacak Personel:
- Yardımcı Doçent: 2 Kişi

Alınacak Pozisyon:

-Osmanlı Müesseseleri ve Medeniyeti Tarihi, Çevre ve Doğa Eğitimi bilim dallarında yardımcı doçent.

Osmanlı Müesseseleri ve Medeniyet Tarihi pozisyonuna, Vakıf Müessesesi ve Osmanlı Esnaf Teşkilatı konularında çalışmaları olan adaylar alınacaktır ve alınan adaylar İngilizce ders verecektir. Çevre ve Doğa Eğitimi pozisyonuna, Karşılaştırmalı Eğitim ve Doğa Eğitimi konusunda çalışmaları olan adaylar alınacaktır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların; Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen genel koşulları ile Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü

Akademik Personel Yönetmeliği’nin Ek 4. maddesinin şartlarını taşımaları gerekmektedir. İsteklilerin yukarıda sözü edilen Kanun ve Yönetmelik’te belirtilen belgelerle birlikte dilekçe ile ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde; aşağıdaki adrese başvurmaları gerekmektedir.
Başvuru Süreci: Başvurular 7 Eylül- 21 Eylül 2016 tarihleri arasında 'Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü 85.Cadde No: 8 06100 Yücetepe/ANKARA' adresine şahsen yapılacaktır.
 

Yorumlar (0)