Bozok Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Bozok Üniversitesi'nin akademik personel alımı yapacağına dair ilan duyurusu Resmi Gazete'nin 17 Mayıs 2016 tarihli sayısında yer aldı. Detaylar ve çok daha fazlası kamudan haberlerin merkezi kamupersoneli.net adresinde.

Akademik Personel Alım İlanları 17.05.2016, 08:59 17.05.2016, 09:01
Bozok Üniversitesi Akademik Personel Alacak
Bozok Üniversitesi'nin Akademik Personel Alımı yapacağına dair ilan duyurusu Resmi Gazete'nin 17 Mayıs 2016 tarihli sayısında yer aldı.

Söz konusu personel alım duyurusunda Bozok Üniversitesi'nin Tıp Fakültesi ( İç Hastalıkları, Nükleer Tıp, Psikiyatri ) , Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ( Makine Teorisi ve Dinamiği ) , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ( Muhasebe Finansmanı) için Doçent, Yardımcı Doçent ve Profesör kadrolarına alım yapacağı bildirildi. Akademik personel alımına dair Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda söz konusu alımla alakalı tüm bilgilere Bozok üniversitesinin resmi internet sitesi olan "www.bozok.edu.tr" adresinden ulaşılabileceği belirtildi.

İşte Resmi Gazete'de yayımlanan ilan duyurusu;

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Kamu haberleri, akademik personel alım haberleri, gündemden son dakika haberleri ve çok daha fazlası kamu haber sitesi kamupersoneli.net adresinde. Kamupersoneli.net'in android uygulamasını cep telefonunuza indirerek akademik personel alımı haberlerinden, kamu personeli alım haberlerinden ve çok daha fazlasından her yerde haberdar olabilme imkanına sahipsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)