Alexa

İskenderun Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayımlanan ilana göre 11 Akademik personel alımı yapacaktır. Başvuru detayları ve daha fazlası kamu haber merkezi kamupersoneli.net'te.

İskenderun Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayımlanan ilana göre 11 Akademik personel alımı yapacaktır. Başvuru detayları ve daha fazlası kamu haber merkezi kamupersoneli.net'te.

13 Haziran 2016 Pazartesi 08:53
İskenderun Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı
 İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından akademik personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlandı. Yayımlanan ilana göre belirtilen akademik kadrolara 11 akademik personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Profesörlük ve Doçentlik kadrolarına başvuru yapacak adayların başvurdukları fakülte, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerinin ekinde olmak üzere; özgeçmiş, iki adet vesikalık fotoğraf, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayın listesi ve eserlerinden (profesör kadroları için adayların başlıca eserini ayrıca belirtmiş olmaları gerekmektedir) oluşan dosyasının 1 nüshasını basılı olarak, jüri üyelerine gönderilecek nüshalarını (profesör kadroları için 5, doçent kadroları için 3 adet olmak üzere) CD/flashdisk ortamında, profesör/doçent kadroları için İSTE Personel Daire Başkanlığına, yardımcı doçent kadroları için ise ilgili Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul Müdürlüğüne şahsen teslim etmelerigerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ve ayrıntılı “hizmet belgesini” müracaat belgesine ekleyerek ibraz etmeleri gerekmektedir. Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir. Yabancı ülkelerden alınan diploma ve doktora belgelerinin Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) tarafından onaylanmış denklik belgesinin başvuru dosyasında sunulması gerekmektedir.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Profesör ve Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar ilan edilen kadrolardan ancak birine başvurabilirler. Profesör unvanı olanlar doçent kadrolarına başvuramazlar.

Adayların müracaat dilekçelerinde herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı mecburi hizmet yükümlülüklerinin bulunup bulunmadığını, varsa hangi kuruma olduğunu belirtmeleri gerekmektedir.Adayların müracaat dilekçelerinde; başvuruda verdikleri tüm bilgilerin doğru olduğunu, aksi takdirde başvurularının ve atamalarının iptalini kabul ve taahhüt ettiklerini belirtmeleri gerekmektedir.
Yardımcı doçentlik kadrolarına müracaat eden adaylar için yabancı dil sınavı yapılacak olup, sınav tarihi ve saatleri ayrıca www.iste.edu.tr web
adresinden ilan edilecektir.

Başvuru Süresi

Belirtilen ilana başvurular ilanın yayımlandığı tarih olan 13 Haziran 2016 günü başlayıp; son başvuru ise 27 Haziran 2016 olarak belirlenmiştir.

İlan metninin tamamına ulaşmak için
TIKLAYIN

Kamupersoneli.net  | Ankara

Son Güncelleme: 13.06.2016 09:10
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner493