banner731

İstanbul Ticaret Üniversitesi 16 öğretim üyesi alacak

İstanbul Ticaret Üniversitesi 16 öğretim üyesi alacağını duyurdu. Başvuru şartları neler olacak? Alınacak akademik personel hangi bölümlerde, ne şekilde görevlendirilecek? İş alım başvurusu için izlenmesi gereken yol nedir? Bütün soruların yanıtları haberimizin detaylarında...

Akademik Personel 06.09.2019, 15:26
İstanbul Ticaret Üniversitesi 16 öğretim üyesi alacak

Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası olan ilan.gov.tr'de yer alan bilgilendirmeye göre İstanbul Ticaret Üniversitesi 16 öğretim üyesi alacak. İşte öğretim üyesi alacak olan İstanbul Ticaret Üniversitesi'ne başvuru şartları.İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından Basın İlan Kurumu'nun sayfasında duyurulan ilanda;

"Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan kadrolarına 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca devamlı statüye göre öğretim elemanları alınacaktır.

1) İlânda belirtilen Profesör ve Doçent kadroları için başvurular Resmi Gazete ilan tarihinden itibaren Rektörlüğe, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için başvurular ise Resmi Gazete tarihinden itibaren ilgili Fakülte Dekanlığına, on beş gün içerisinde yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

2) Başvuran adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddeleri ve Yükseköğretim Kurulu Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerinde belirtilen şartları ve Üniversitemiz Senatosu'nun kabul ettiği Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma, Atama ve Yükseltme İlkeleri Yönergesi'nin ilgili maddelerinde belirtilen şartları (http://www.ticaret.edu.tr/) taşımaları, Profesör adaylarının dilekçesine bu şartları taşıdığını gösteren açıklamalı beyanı ve formunu, özgeçmişi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 6 nüsha dosyayı ekleyerek, Doçent adaylarının dilekçelerine bu şartları taşıdığını gösteren açıklamalı beyanı ve formunu, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını ve diploma (Doktora, Lisansüstü, Lisans) örneklerini 6 nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlüğe, Doktor Öğretim Üyesi adaylarının dilekçelerine bu şartları taşıdığını gösteren açıklamalı beyanı ve formunu, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını ve diploma (Doktora, Lisansüstü, Lisans) örneklerini 4 nüsha dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına (Sütlüce Yerleşkesi için; Örnektepe Mah. İmrahor Cad. No: 88/2 Beyoğlu/İstanbul ve Küçükyalı Yerleşkesi için; Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No: 4, Küçükyalı 34840, İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir." denildi.

TİCARET ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN
 

Yorumlar (0)