Polis Akademisi Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alımı için yapılan başvuruların sonuçları açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detayları...

Akademik Personel 05.12.2018, 18:27
Polis Akademisi Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda (1) Öğretim Görevlisi ve (1) Araştırma Görevlisi unvanında açıktan veya naklen atanmak üzere öğretim elemanı alımına ilişkin ilan edilen kadrolara 19/11/2018 ile 03/12/2018 tarihleri arasında müracaat eden adaylara ait başvuru dosyaları; ilgili mevzuat hükümlerinde yer alan şartlar ile Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri ve 19/11/2018 tarihinde yayınlanan öğretim elemanı alımına ilişkin ilanda belirtilen şartları taşıyıp taşımadıklarına dair inceleme sonuçları açıklanmıştır.

UYARI : Başarılı olan adaylar için yapılacak olan “Öğretim Üyeleri Dışındaki Öğretim Elemanları İçin Giriş Sınavı” tarihi, yeri ve saati daha sonra Başkanlığımız web sitesi (www.pa.edu.tr) üzerinden duyurulacaktır.

Sonuçlar İçin: https://goo.gl/VFVuaX (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazınız veya kopyalayarak enter tuşuna basınız)

Yorumlar (0)