14 Aralık 2019 Cumartesi 02:35
Resmi Gazete'de yayımlandı! Faruk Saraç Tasarım MYO'ya akademik personel alımı yapılacak!

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü akademik personel alımı yapılacağını açıkladı.

BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLADI

Resmi Gazete'de yayımlanan personel alım ilanında, "Meslek Yüksekokulumuzun aşağıda belirtilen akademik birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi alınacaktır. İlanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli belgelere, bilgilere ve sonuçlara Meslek Yüksekokulumuzun web sayfası www.faruksarac.edu.tr den ulaşılabilir. Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içinde ilgili akademik birime şahsen yapılacaktır." ifadeleri yer aldı.

AKADEMİK PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Yayınlanan personel alım ilanında başvuru yapacak adayların, "09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir." denildi.

Ayrıca yayınlanan personel alım ilanında şu bilgiler yer aldı.

İSTENEN BELGELER

• Başvuru Dilekçesi (Başvuru Dilekçesinde Başvurulan Bölüm Adı, Başvurulan Kadro Unvanı, Başvuran Adayın İletişim ve Adres Bilgisi ile Başvuruda Teslim Ettiği Evraklarının Listesinin Belirtilmesi Gerekmektedir.)

• Nüfus Cüzdanı Örneği (Ön ve Arka Yüzünden Okunaklı Halde Olacak.)

• YÖK formatlı güncel Özgeçmiş

• Lisans mezuniyet belgesi örneği (onaylı)

• Tezli Yüksek Lisans mezuniyet belgesi örneği (onaylı) *Yüksek lisans eğitimini gösterir diploma veya transkriptinde, programın tezli olduğu belirtilmemişse, ilgili kadroya başvuru yapacak adayların diğer evraklarına ek olarak, öğrenim görülen üniversitesinden tezli yüksek lisans yaptıklarını gösterir resmi (onaylı) bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir.

• Lisans ve Yüksek Lisans transkript belgesi (onaylı) • ALES Belgesi (En az 70 puan alması gerekir)

• Tecrübe Belgesi (onaylı)

• Onaylı Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getirecektir.)

• 2 adet fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş)

• Erkek adayların askerlik durumlarına ilişkin belge (terhis veya en az 1 yıl süreli tecil belgesi)

*Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. İlan edilen tarihlerde başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak Başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmelerden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

* Ön Değerlendirme ve Giriş Sınav sonuçları http://www.faruksarac.edu.tr adresinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Başvuru Adresi Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, İnsan Kaynakları Birimi, Kocanaip Mah. Kaplıca Cad.No:3, Osmangazi/BURSA adresine gönderilecektir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.