2019 ALES Soru ve Cevapları Yayımlandı! 2019-ALES/1 Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yayımlanan son dakika duyurusuna göre; "Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı" soru ve cevapları açıklandı.

2019 ALES Soru ve Cevapları Yayımlandı! 2019-ALES/1 Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

5 Mayıs 2019 tarihinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından düzenlenen Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (2019-ALES/1) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının yüzde 10'luk kısmı yayımlandı.

ALES adayları Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı soru ve cevaplarının tamamın 7 Mayıs 2019 tarihinde saat 13.45 itibariyle Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) https://ais.osym.gov.tr adresi üzerinden kendilerine ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak soru ve cevaplara erişim sağlayabilecekleri

SORU VE CEVAPLAR İÇİN TIKLAYIN

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE