ÖSYM Duyurdu: ALES Sınav Giriş Belgeleri Adayların Erişimine Açıldı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı ve ALES sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

ÖSYM Duyurdu: ALES Sınav Giriş Belgeleri Adayların Erişimine Açıldı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ALES sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. Bu bağlamda ÖSYM'den yayımlanan duyuruda ALES'in 6 Mayıs 2018 tarihinde uygulanacağı ifade edildi. İşte yayımlanan duyuru:

ÖSYM'DEN YAYIMLANAN DUYURU

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda "6 Mayıs 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2018-ALES İlkbahar Dönemi) adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile saat 14:00’den itibaren edineceklerdir.

DİKKAT!

2018-ALES İlkbahar Dönemi için adaylar saat 10:00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır." ifadelerine yer verildi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:23
YORUM EKLE