14 Nisan AÖF Vize Sınavı Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavını adaylarla beraber tartışıyoruz. Sınav hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

AÖF 14.04.2018, 13:01 14.04.2018, 13:56
14 Nisan AÖF Vize Sınavı Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 14 Nisan 2018 ile 15 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Kamupersoneli.net olarak AÖF bahar dönemi sınava giren adayların görüşlerini alıyoruz. 

AÖF öğrencilerine, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır. Bahar döneminde Cumartesi ve Pazar Sabah oturumunda 2. ve 6. yarıyılların, öğleden sonra oturumunda 4. ve 8. yarıyılların sınavları yapılmaktadır.

AÖF SINAV YORUMLARI

Sizlerde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavlarına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.  Sizce sınav kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi konuda zorlandınız? Çıkmış soruların faydası oldu mu?

Haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavı soruları ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları ikinci oturum sınavına girecek adaylara kamupersoneli.net olarak başarılar diliyoruz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (19)
. 2 yıl önce
Çok zordu yaşayan dünya dinleri
Güney 2 yıl önce
İlk Yardım sınav sorularını doktorlar bile çözemezdi heralde.sanki tıp okuyoruz
Ozlem 2 yıl önce
Guzel sanatlar kitabi yeni.Hicbir yardimci malzeme yok. Kitap disindan soru cikti. Bu kadar zor olmak zorunda mi??
Salih 2 yıl önce
İşletme sınav soruları kazıktı.adamlar 4 yanlış 1 doğruyu götürmesinin yanı sıra derslerden bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar.üniversiteye bu sene başlıcak arkadaşlara tavsiyem bir yıl bekle adam gibi örgün eğitimli okullara kayıt olun.paranıza yazık olmasın.
zeliş 2 yıl önce
i̇lahi̇yat sinavini bu kadar zor yapma sebebi̇ni̇ gerçekten çok merak edi̇yorum
Sıddık 2 yıl önce
4 yanlış 1 doğruyu götürme cok saçma bi an evvel eskiye donulmeli
Soru mantığı da cok değişti
Olgun öğretimde bu kadar zor değildir herhalde
Ş 2 yıl önce
adalet sorulari da zordu.nedi̇r bu kadar zorlama sebebi̇?!
Safiye 2 yıl önce
Uluslararasi iliskiler kuramlari zordu. Oyle soru mu olur?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın