2017 - 2018 Öğretim Yılı AÖF Kayıt Ücretleri Belli Oldu !

Anadolu Üniversite 2017 - 2018 öğretim yılı AÖF kayıt ücretleri belli oldu. Bölümlere göre kayıt ücretlerini ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

2017 - 2018 Öğretim Yılı AÖF Kayıt Ücretleri Belli Oldu !

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin resmi web adresinde 2017 - 2018 öğretim yılı bölümlere göre kayıt ücretlerinin tam listesi yayımlandı. Yayımlanan listede AÖF bölümlerine göre kayıt ücretlerini kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

Kayıt ücretlerinin yanı sıra listede adaylara bir kaç önemli bilgi verildi. Kayıt ücretlerine ilişkin olarak ücretlerde "Klavye sınavı nedeni ile Dönem Öğretim Gideri farklı belirlenmiştir. Staj nedeni ile Dönem Öğretim Gideri farklı belirlenmiştir. Bu programlarda Dönem Öğretim Gideri ₺550.00’dir. Kayıt yaptıracak öğrencilerden Dönem Öğretim Gideri olarak ₺240.00 tahsil edilecektir. Yabancı dil yeterliliğini sağlayanlara ise ₺310.00 fark oluşturulacaktır." bilgileri verilmiştir.

Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları için en düşük 240 TL en yüksek 305 TL kayıt ücreti belirlenmiştir. Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları için 275 TL kayıt ücreti belirlenmiştir. İktisat Fakültesi Lisans Programları için en düşük 240 TL  en yüksek 275 TL kayıt ücreti belirlenmiştir. İşletme Fakültesi Lisans Programları için en düşük 240 TL en yüksek 275 TL kayıt ücreti belirlenmiştir.

Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları Kayıt Ücretleri

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları, İktisat Fakültesi Lisans Programları ve İşletme Fakültesi Lisans Programları Kayıt Ücretleri

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMER34
ÖMER34 - 2 yıl Önce

ösym# acıma yokmu sizde

Emine Erikli
Emine Erikli - 2 yıl Önce

Yuh ya birden bu kadar zam olur mu?

Aykut
Aykut - 2 yıl Önce

Neden 75 tl zam.

Esra
Esra - 2 yıl Önce

275 tl nedir el insaf ösym!

Hülya
Hülya - 2 yıl Önce

bu zam yüzünden bir çok kişi kayıt yaptirmayacak.

Hülya
Hülya - 2 yıl Önce

Yapılan bu zam yüzünden bir çok kişi kayıt yaptirmayacak. Yüzde 35 zam çok yüksek

Somuruyorsunuz
Somuruyorsunuz - 2 yıl Önce

Allah aldiginiz bu harclari size yemeyi nasip etmesi tek bi ders icin 275 tl alinir mi. Allah size sorsun insaAllah. Somurgecilerrrr

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Bir dersi olanda aynı 5 dersi olanda 275 tl bune ya !! ayıptır. Kalalım diye 4 yanlış 1 doğru da gidiyor. insanları keriz yerine alıyorlar, bıraktım artık kayıt yenilemiyorum onlar okusun.