2018 AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yüz binlerce aday 26- 27 Mayıs 2018 tarihinde AÖF Final sınavına katılım sağladılar. Sınav sonuçlarının ilan edilme tarihinden itibaren 3(üç) işgünü içerisinde itirazlar yapılabiliyor. Peki Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2018 final sonuçları sorgulama ekranı ve diğer detaylar.

2018 AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yüz binlerce aday AÖF Final sınav sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığını merak ediyorlar.

26- 27 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenen sınavın sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçları sorgulama ekranı. İşte detaylar.

NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırıyorlar ancak bu konuda resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen sınav sonuçları genellikle 15 gün içerisinde veya en geç 20 gün içerisinde açıklanmakta.

Bir önceki gerçekleştirilen sınav sonuçları ise 11 gün içinde açıklanmıştı. Söz konusu bu süre baz alındığında ise AÖF sınav sonuçlarının 1 hafta içerisinde açıklanması beklenmekte.

MAZERET SINAVI YAPILACAK MI?

Söz konusu Anadolu Üniversitesi AFÖ giriş belgesinde bulunan yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmayacağı belirtildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:12
YORUM EKLE