2019 AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Soruları Kolay Mıydı, Zor Muydu?

12 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen AÖF final sınavının soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacağı sorgulanıyor. Ayrıca bugün ilk gün oturumları yapılan AÖF sınavlarının yarın ikinci oturumları gerçekleşecek. İşte sorular ve cevaplar hakkında yorumlar.

AÖF 12.01.2019, 16:06 12.01.2019, 20:13 Kerim Solak
2019 AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Soruları Kolay Mıydı, Zor Muydu?

12 - 13 Ocak tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınavları bugün başladı. Sınavlar iki gün sürüyor. İki oturumda yapılan AÖF sınavlarında sabah oturumu 09.30'da başlıyor. Öğleden sonra yapılan ikinci oturumlar ise 14.00'te gerçekleşiyor.

Her sınav için süre 30 dakika.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

AÖF sınav giriş yerleri AÖF öğrenci otomasyonuna giriş yapılarak sorgulanıyor. Kimlik numarası ve şifre ile sisteme giriş yaparak AÖF giriş belgesini almak mümkün. Sınava girerken sınav giriş belgesi ve kimlik kartı bulundurulması gerekiyor.

AÖF SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF soruları ve cevapları sınav tarihinden itibaren üç gün içerisinde erişime açılıyor. AÖF soruları Anadolum EKampüs'e giriş yaparak görüntüleniyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınavlarının sonuçları sınavların yapıldığı tarihten itibaren on beş gün içerisinde erişime açılıyor.

Yorumlar (1)
Gülzade 7 ay önce
Edebiyat bölümünde Çağdaş Türk edebiyatlari 1 adlı dersin sınav sorularında B kitapçığın da bir soruda hata vardı sanırsam sorunun cevabı şıklarda yoktu yanlış hatırlamıyorsam 3 soru olabilir ilk 5 sorunun icindeydi