2019 ATA AÖF Bütünleme Sınavları Ne Zaman Yapılacak? ATA AÖF Bütünleme Sınavı (BÜT) Tarihleri

Atatürk Üniversitesi'nde açıköğretim öğrencileri bahar dönemi final sınavlarını tamamladılar. Öğrenciler şimdi ise bütünleme sınavı tarihlerini merak ediyorlar. Peki ATA AÖF Bütünleme Sınavları Ne Zaman Yapılacak? İşte ATA AÖF Bütünleme Sınavı (BÜT) tarihleri...

AÖF 27.05.2019, 23:41
2019 ATA AÖF Bütünleme Sınavları Ne Zaman Yapılacak? ATA AÖF Bütünleme Sınavı (BÜT) Tarihleri

Atatürk Üniversitesi AÖF bahar dönemi sınavlarının sona ermesiyle beraber Atatürk Üniversitesi'nin bu yılki takviminde yer alan bütünleme sınav tarihleri merak ediliyor.

Peki ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman yapılacak? İşte ATA AÖF bütünleme sınavı (büt) tarihleri...

Atatürk Üniversitesi'nde açıköğretim öğrenimi gören öğrencilerin katılım sağladığı AÖF bahar dönemi final sınavlarının tamamlanması ile bütünleme sınavları gündeme geldi. Atatürk Üniversitesi'nin bu yılki takviminde bütünleme sınav tarihlerini yayınlamıştı. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavları ile ilgili bilgiler.

BÜTÜNLEME SINAVLARI NE ZAMAN?

Atatürk Üniversitesi'nin bu yılki takvimine göre bütünleme sınavı 15-16 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri ATA AÖF sınav sonuçlarını ATA AÖF OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) girişi yaparak öğrenebilirler.

Bunun için öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi'nin https://obs.atauni.edu.tr/ internet adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından Öğrencinin T.C. Kimlik No ve Parola bilgilerini girdikten sonra ata aof obs sistemine giriş yapılabilmektedir.

Yorumlar (0)