29 Ocak ATA AÖF final sınavı soruları ve yorumları (kolay mıydı, zor muydu)

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, güz dönemi final sınavları 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapıldı. ATA AÖF final soruları yorumları kolay mıydı, zor muydu? İşte detaylar...

AÖF 29.01.2017, 14:26
29 Ocak ATA AÖF final sınavı soruları ve yorumları (kolay mıydı, zor muydu)

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılı göz dönemi final sınavları 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. 28 Ocak Cumartesi günü yapılan AÖF final sınavları 1. oturumu sabah 09:30 başladı 11:30'da sona erdi. 28 Ocak AÖF final sınavı 2. oturumları ise 14:00'da başladı ve 15:00'da sona erdi. 29 Ocak AÖF final sınavları da yine aynı saatlerde başladı ve sona erdi. Kamupersoneli.net okurları olarak ATA AÖF final sınavı yorumlarınızı alt kısımdan bizlere iletebilir ve diğer adaylarla soruları tartışabilirsiniz.

28-29 OCAK 2017 ATA AÖF FİNAL SINAVI SORULARINI TARTIŞIYORUZ.

ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Sınav giriş belgesi alma işlemleri obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Öğrenciler, öğrenci bilgi sistemine T.C. kimlik numaraları ve öğrenci numaralarıyla giriş yaparak sınav giriş belgelerine erişebilecekler.

ATA AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı sonuçları sınavından ardından 14-15 gün geçmesine rağmen açıklanmandı. Anadolu Üniversitesi ile kıyaslandığı zaman 28-29 Ocak ATA AÖF final sınavı sonuçlarının Şubay ayının 14'üne kadar açıklanması bekleniyor.

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (16)
zehra 3 yıl önce
ders çalışmama rağmen sorular zordu. Öncelikle açıköğretimi neden tercih ediyoruz çalışıp ev geçindirmek zorunda olduğumuz için. bizde isterdik sorumluluklarımız olmayıp örgün okumayı. Ne yarışındayızda 4 yanlış 1 dorumuzu götürüyor örgünde varsa bu sistem açıköğretimdede olsun şu durumda eşitlik söz konusu değil.
zarema 3 yıl önce
sorular cok zordu ılk defa bukadar zor sorular oldu
samet 3 yıl önce
bence kaliteli sorulardı herkes çalışmadan geçmek istiyor. değerlendirme sorularına bakıp geçmek istiyor. biraz emek vermek gerek.
mehmet emin can 3 yıl önce
sınav soruları çok zordu.sınavı hazırlayan arkadaş şunu bilsinki herkes bu okulu bırakmayı düşünüyor
tuğçe 3 yıl önce
zordu zordu zordu şurda 2 dersim kaldı hala mezun olamadım yazık günah ya geçen yıllar çok güzel mezun verdiniz şimdide verin !! bu kadarda olmaz ya
sebiha 3 yıl önce
bütün emeklerim boşa gitti... şimdiye kadar çıkmış bütün soruları ve değerlendirme sorularını su gibi ezberledim ama hiç çalıştığım sorular çıkmadı çok zordu yani.
zehra 3 yıl önce
zor çok zordu
ibrahim 3 yıl önce
istatik soruları çok zordu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın