30 Nisan Anadolu Üniversitesi AÖF Vize Sınavı İlk Oturum Sorularını Tartışıyoruz

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan 30 Nisan AÖF vize sınavları ilk oturum sorularını adaylarla beraber tartışıyoruz.

AÖF 30.04.2017, 11:38 30.04.2017, 11:41
30 Nisan Anadolu Üniversitesi AÖF Vize Sınavı İlk Oturum Sorularını Tartışıyoruz

İLK OTURUM TAMAMLANDI

Anadolu Üniversitesi tarafından uygulanan 30 Nisan 2017 Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları ilk oturumu tamamlandı. İlk oturumun ardından öğleden sonra saat 14.00'da ikinci oturum gerçekleştirilecek ve bahar dönemi vize sınavları tamamlanmış olacak. 

Kamupersoneli.net olarak AÖF bahar dönemi vize sınavı ilk gün oturumuna katılan adayların görüşlerini alıyoruz. 

AÖF öğrencilerine, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır. 

AÖF SINAV YORUMLARI

Sizlerde Anadolu Üniversitesi tarafından uygulanan 30 Nisan Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavı ilk oturum sorularına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.  Sizce sınav kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi konuda zorlandınız? Çıkmış soruların faydası oldu mu?

Haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavı soruları ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. 

Öğleden sonra yapılacak olan AÖF 2. oturumuna katılacak adaylara Kamupersoneli.net olarak başarılar diliyoruz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
hazal 2 yıl önce
sorular hiç çıkmış sorulardan çıkmadı hepeybi zorlandım