Anadolu Üniversitesi AÖF Ara Sınav Soruları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada AÖF ara sınavları tüm derslere ait soruların eKampüs'e yüklenmesinin tamamlandığı ifade edildi.

AÖF 01.05.2017, 17:06 05.02.2019, 18:32
Anadolu Üniversitesi AÖF Ara Sınav Soruları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda AÖF ara sınavları tüm derslere ait soruların eKampüs'e yüklendiği ifade edildi. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama şöyle;

AÖF ARA SINAV SORULARI YAYIMLANDI

"Tüm derslere ait soruların eKampüs sistemine yüklenmesi tamamlanmıştır.

Görüntüleyemediğiniz sorular için sayfayı yenileyerek ya da çıkış yapıp tekrar oturum açarak deneyiniz. Sorun devam ederseders kodunu belirterek; http://yardim–ekampus.anadolu.edu.tr adresine yazıp kontrolünü sağlayabilirsiniz."

Yorumlar (1)
NAMIK ANT BENSON 2 yıl önce
sistem öğrenciyi berbat etmek üzerine kurulu, sağılacak inek (iktisadi terim) olarak görmekte, başarısızlığa itmektedir. imtihan proğramı ise çok ağır, birer ay arayla ara ve final sınavları çalışan kesimi çok zorluyor. başarılı öğrenciyi başarısız hale getiriyor. bilgisini ölçmüyor. kırıp sarıp okumaya çalışıyoruz, üçüncü bölümü bitirmeye çalışıyorum ama bu kadarına da pes.