Anadolu Üniversitesi (AÖF) Bahar Dönemi Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2019 Yılı AÖF Bahar Dönemi Sınav Sonuçları

Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından AÖF iktisat, işletme fakültelerinin bahar dönemi final sınavı sonuçları merak ediliyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi tarafından yeni bir açıklama geldi ve Resmi tatil dolayısıyla değerlendirme süreci uzayan AÖF sınav sonuçlarını için tarih verildi. Peki Anadolu Üniversitesi (AÖF) Bahar Dönemi Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte detaylar.

AÖF 12.06.2019, 19:14
Anadolu Üniversitesi (AÖF) Bahar Dönemi Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2019 Yılı AÖF Bahar Dönemi Sınav Sonuçları

Anadolu Üniversitesi (AÜ) AÖF, iktisat, işletme fakülteleri bahar dönemi final sınav sonuçları için meraklı bekleyiş devam ediyor.

AÜ tarafından yapılan flaş bir açıklama ile final sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında tarih verildi...

Peki Anadolu Üniversitesi (AÖF) Bahar Dönemi Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 

Anadolu Üniversitesi (AÜ) AÖF, iktisat, işletme fakülteleri bahar dönemi final sınav sonuçlarının resmi tatil nedeniyle değerlendirme süreci uzadığı ve bu nedenle AÖF sınav sonuçları için Açıköğretim Fakültesi'nden çok önemli bir açıklama geldi.

Buna göre; AÖF sınav sonuçları için değerlendirmenin devam ettiğini açıklayan fakülte yetkilileri, yarın itibariyle sonuçların öğrencilerin erişimine açılacağını ifade etti. 

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuçları hakkında açıklama yapan yetkililer, sonuçların yarın yayımlanacağını duyurdu. Yetkililer, sonuçların resmi tatil nedeniyle geç yayımlandığını açıkladı.

Yorumlar (0)