Anadolu Üniversitesi AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından yayımlanan duyuruda sınavsız ikinci üniversite başvurularının başladığı belirtildi.

AÖF 04.05.2017, 13:49 05.02.2019, 18:45
Anadolu Üniversitesi AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavsız ikinci üniversite başvurularının başladığı ifade edildi. Sınavsız ikinci üniversite başvurularına ilişkin AÖF'ten yayımlanan duyuru şöyle;

SINAVSIZ İKİNCİ ÜNİVERSİTE BAŞVURULARI BAŞLADI

Belki şu anda çok iyi bir üniversitede okuyorsun. Peki, gerçekten bu bölümde okumak mıydı hayalin? Ya da bir mesleğe sahip oldun sonunda; ama neden bununla yetinesin ki? Hayatında her şey yolunda olsa da, başka meslekler, başka meraklar, başka hayallere sahip olmak isteyebilirsin. İşte, Anadolu Üniversitesi sana tüm bunları gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Üstelik şartsız, sınavsız.

Şimdi, Anadolu Üniversitesi İkinci Üniversite Programları ile kariyerinde yükselme, merak ettiğin bölümde okuma ve hayallerini gerçekleştirme şansı ellerinde. Eğer senin de hayallerin bir diplomaya sığmıyorsa, İkinci Üniversite Programları seni bekliyor.

Şimdi İkinci Üniversite ön başvurusunda bulunabilirsin.

İkinci Üniversite hakkında detaylı bilgi almak ve ön başvuru yapmak için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr

NOT: Adaylar, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden Kayıt Otomasyonu bağlantısı “İkinci Üniversite” linkine tıklayarak internet başvurularını gerçekleştireceklerdir. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak, banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF Bürolarından kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

Yorumlar (1)
Nilüfer SAMUK 2 ay önce