AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF yaz okulu başvuru tarihleri ne zaman?

'AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusu sınava giren öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Anadolu Üniversitesi 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde uygulanan AÖF Bahar Dönemi sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF Bahar Dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yaz okuluna gidecek öğrenciler için AÖF yaz okulu başvuru tarihleri ne zaman açılacak? İşte detaylar...

AÖF 05.06.2019, 18:48
AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF yaz okulu başvuru tarihleri ne zaman?

'AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?' İşte Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi sınavı sonuçları hakkında tüm detaylar...

Açık ve uzaktan eğitimde Türkiye’nin dünya markası Anadolu Üniversitesi, bir ilke daha imza atıyor. Anadolu Üniversitesi, 2018-2019 öğretim yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için yaz okulu açıyor. Yaz okulu, öğrencilerin öğrenimlerini belirlenen süreden önce tamamlama fırsatı vereceği gibi, bütünleme sınavı taleplerinin de karşılanması anlamına geliyor. Peki AÖF Yaz okulu ne zaman başlayacak? AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi sınav sonuçları henüz açıklanmadı. AÖF sınav sonuçları açıklandığında sitemizdeki haberlerden ulaşabilirsiniz.

AÖF yaz okulu başvuruları ne zaman başlayacak?

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi Yaz okulu başvuru işlemleri, 24 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. 28 Haziran 2019 günü ise mazeretli başvuru işlemleri alınacak.

2018-2019 üç ders sınavı hangi tarihte yapılacak?

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak.

Yorumlar (0)