AÖF Dikey Geçiş, Af Kayıt ve Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt Süresi Uzatıldı!

Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve Dikey GeçişAf Kayıt (7143 Sayılı Kanun)Sağlık Lisans Tamamlama süresinin uzatıldığı belirtildi. Peki tarih ne zamana kadar uzatıldı? İşte merak edilenler.

AÖF Dikey Geçiş, Af Kayıt ve Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt Süresi Uzatıldı!

Kamupersoneli.net olarak Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruları okuyucularımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

Söz konusu bu haberimizde dikey geçiş, af kayıt ve sağlık lisans tamamlama kayıt sürelerinin uzatılmasıyla alakalı olarak detayları derledik.

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruya göre;

Dikey GeçişAf Kayıt (7143 Sayılı Kanun)Sağlık Lisans Tamamlama kayıt işlemlerinin 1 gün uzatıldığı ifade edildi ve Açıköğretim Fakültesi Bürolarının 29 Eylül 2018 Cumartesi günü mesai saati bitimine kadar açık olacağı bildirildi.

Bu kapsamda Dikey GeçişAf Kayıt (7143 Sayılı Kanun)Sağlık Lisans Tamamlama kayıtlarında bulunacak adayların bu uyarıya dikkat ederek kayıtlarını gerçekleştirimeleri gerektiği ifade edildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:39
YORUM EKLE