AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Merkez Tercihleri İçin Süre Uzatıldı!

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) resmi web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve 24- 25 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları için sınav merkez tercih süresinin uzatıldığı duyuruldu.

AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Merkez Tercihleri İçin Süre Uzatıldı!

Anadolu Üniversitesi tarafından yeni bir açıklama yapıldı.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı aktif öğrencilerin 2018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavlarının 24- 25 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edildi.

Bu kapsamda güz dönemi ara sınavları için sınav merkezlerini değiştirmek isteyen öğrencilerin 11 Ekim 2018 tarihinde Perşembe günü saat 23:30'a kadar sınav merkezi tercihlerini yapmaları durumunda ara sınavlarına yeni sınav merkezlerinde girebilecekleri ifade edildi.

Ayrıca bu tarihten sonra gerçekleştirilen sınav merkezi değişikliği bir sonraki güz dönemi dönem sonu sınavları içinde geçerli olabileceği duyuruldu.

Öğrencilerin sınav merkezi tercih işlemlerini "www.anadolu.edu.tr/acikogretim" adrsi üzerinden kendilerine ait T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından, AÖF bürolarından ya da Açıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10 ya da 444 10 26 (7 gün 24 saat) telefon numaralarını arayarak yaptırabilecekleri açıklandı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:12
YORUM EKLE