AÖF Kayıt Yenileme Ücreti ve Kayıt Yenileme İşlemleri

Anadolu Üniversitesi AÖF, kayıt yenileme işlemleri devam ediyor. Kayıt yenileme nasıl yapılır? Kayıt yenileme ücreti ne kadar, hangi bankalardan ödenir? Haberimizde...

AÖF Kayıt Yenileme Ücreti ve Kayıt Yenileme İşlemleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat 2017'de başladı ve 23 Şubat 2017'ye kadar devam edecek. 

- Ders Ekle-Sil

AÖF kayıt yenileme işlemleri Ders Ekle- Sil ve Kayıt Yenileme Ücreti ödemesiyle yapılacak. Öğrenciler, sistemin otomatik olarak seçtiği derslerde ekle-sil işlemi yapabilecek. Tekrar edilen dersler hariç diğer dersler çıkarılıp yerine başka dersler eklenebilecek. 

- Kayıt Yenileme Ücreti

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıt yenileme ücreti 205 TL olarak ödenecek. Öğrencilerin seçtikleri ders sayısına göre kayıt yenileme ücreti değişmekte. 

Öğrencilerin kayıt yenileme ücretini ödemeden önce ders seçmiş olmaları gerekiyor. Kayıt yenileme işlemlerinde herhangi bir sorun yaşayan öğrenciler, 24 Şubat 2017'de mazeretli kayıt yenileme işlemlerinde düzenleme yapabilecekler.

Kayıt Yenileme Ücreti Nasıl Ödenecek?

* Bahar dönemi kayıt yenileme ücreti;

* Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme

* İnternet Bankacılığı ile Ödeme

* ATM’den Ödeme (Kartlı/Kartsız)

*  Mobil Bankacılık ile Ödeme Kayıt yenilemenin son günü olan 24 Şubat 2017 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23.30’a kadar ödeme yapılabilecek

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:37
YORUM EKLE