AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak? AÖF Sınav Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayımlanacak?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavlarının ne zaman yapılacağı ve sına giriş belgelerinin ne zaman yayımlanacağı adaylar tarafından araştırılıyor. AÖF sınavları hakkında detaylar haberimizde...

AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak? AÖF Sınav Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayımlanacak?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi ara sınavlarına yönelik adayların araştırmaları devam ediyor. Adaylar AÖF vize sınavlarının ne zaman yapılacağını ve sınav giriş belgelerinin ne zaman yayımlanacağını araştırıyorlar.

AÖF sınavları hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi ara sınavları 24-25 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Peki sınav giriş belgeleri ne zaman yayımlanacak? İşte detaylar:

SINAV GİRİŞ BELGLERİ NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav tarihleri, kurumun resmi internet sitesinde yayımlandı. Bu bağlamda vize sınavları 24 - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında final sınavı ise 12 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

AÖF sınav giriş belgeleri henüz erişime açılmadı. Ancak belgelerin bu hafta içinde adayların erişimine açılması beklenmektedir. Adaylar sınav giriş belgelerini açıklandığı anda "www.anadolu.edu.tr/acikogretim" adresinin "Öğrenci Girişi" bölümünden T. C. Kimlik Numaları ile giriş yaparak edinebilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE