AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Kayıtları Ne Zaman Sona Erecek?

AÖF tarafından sınavsız ikinci üniversite kayıt işlemlerinin süresi uzatıldı. Peki kayıt işlemleri ne zaman sona erecek? Haberimizde...

AÖF 19.09.2017, 13:45 08.02.2019, 16:52 Batuhan
AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Kayıtları Ne Zaman Sona Erecek?

Anadolu Üniversitesi AÖF ikinci üniversite kayıtları normal şartlarda 18 Eylül 2017 tarihinde sona erecekti. Ancak Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yapılan paylaşımda yaşanan yoğunluktan dolayı kayıt işlemlerinin uzatıldığı ifade edildi.

AÖF ikinci üniversiteye kayıt yaptıracak olan adaylar kayıt işlemlerinin ne zaman sona ereceğini araştırmaya başladılar. Peki kayıt işlemleri ne zaman sona erecek? Kamupersoneli.Net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

KAYIT İŞLEMLERİ NE ZAMAN SONA ERECEK?

Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yapılan paylaşımda ikinci üniversite kayıtlarının 6 Ekim 2017 tarihine kadar uzatıldığı ifade edildi. Ayrıca AÖF tarafından yapılan paylaşımda kayıt tarihinin tekrar uzatılmayacağı belirtildi.

Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yapılan paylaşımda "İkinci üniversiteye kayıt olma fırsatını kaçırmadınız. Kayıt süresi uzatıldı. Sınavsız ikinci üniversiteye kayıt olmak için 6 Ekim 2017 mesai bitimine kadar vaktiniz var." ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (0)