AÖF Tek Ders Sınavı Yine Ertelendi

Açık Öğretim Fakültesi tarafından 6 Ağustos'ta yapılması planan Tek Ders sınavı yine ertelendi.

AÖF Tek Ders Sınavı Yine Ertelendi
 Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, 6 Ağustos 2016 tarihine ertelenen tek ders sınavının tekrardan ertelendiğini öğrencilerine attığı mesaj ile duyurdu. İşte detaylar.

TEK DERS SINAV 16 TEMMUZ 2016 TARİHİNDE YAPILACAKTI


Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri şu aralar oldukça mağdur. Daha ön ce 16 Temmuz 2016 tarihinde yapılması duyurulan ancak ülkede meydana gelen darbe teşebbüsleri yüzünden 6 Ağustos 2016 tarihine ertelenen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Tek Ders sınavı yine ertelendi.

Üniversite öğrencilerine attığı mesajda " 6 Ağustosta 2016 Cumartesi günü yapılması planlanan Tek Ders Sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sınav tarihi ile ilgili bilgilendirme SMS ile yapılacaktır" denildi. 
AÖF Tek Ders Sınav Giriş Belgesi Nereden Temin Edilebilir?


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tek ders sınavlarına girecek olan öğrenciler tek ders sınav giriş belgelerini "www.anadoluedu.tr/acikogretim"  adresinden temin edebilirler. 16 Temmuz Tek Ders Sınav giriş belgelerini almak isteyen öğrenciler ilgili sayfaya T.C. Kimlik numaraları ve kullanıcı şifreleri ile giriş yaparak kolaylıkla alabilirler.


İletişimi Azaltmayalım ! Tüm soru ve sorunlarınızı forumda paylaşabilirsiniz...

Anadolu Üniversitesi Tek Ders Sınavı hakkında gelişmeleri yakından takip edebilmek sınav sonuçları açıklandığında cep telefonunuza bildirim alabilmek ve ilgili tüm haberlere anında ulaşabilmek için kamupersoneli.net'in yoğun talep üzerine sadeleştirilen ve oldukça kullanışlı hale getirilen uygulamasını kullanabilirsiniz. Forum.Kamupersoneli.net adresinde anadolu üniversitesi tek ders sınavına ait soru ve sorunlarınızı bizlerle ve diğer öğrencilerle paylaşabilir, sorunu olan üyelere yardımcı olabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aöf lü bir öğrenci
Aöf lü bir öğrenci - 3 yıl Önce

Lütfen tek dersten kalan öğrencileri geçirin bir jest yapınız

Alim Onaranlar
Alim Onaranlar - 3 yıl Önce

Olaganüstü bu gelişmeler neticesinde tek dersten kalanlar kurul kararıyla geçirilmelidir.
Vatan sana canım feda.

sıla
sıla - 3 yıl Önce

sınav ertele ertele nereye kadar bırakın bari geçelim

anti
anti - 3 yıl Önce

askere gidecem tek ders yüzünde strese girdim bu nedir dalgamı geçiyorsunuz

Eşref ATAN
Eşref ATAN - 3 yıl Önce

Daha önce üç ders affı bile vardı oysaki ögrenciler şu anda zor durumda ve bir yandan darbe bir yandan yüksek lisans kayıtlarının bitmesi ve mezun olacak ögrencilerin bir yıl kaybı olacak tek ders afftı çıkması en adil olanıdır...saygılar

Madur
Madur - 3 yıl Önce

Tek ders kalmış ne zamana kadar ertelenecek mağduruz en iyisi verin diplomaları

azra
azra - 3 yıl Önce

Ulkemize yapilan bu hain saldiri sonucu gunlerdir sokaktayiz tek dersten muaf olmak istiyoruz.

öğrenci
öğrenci - 3 yıl Önce

tek ders için bizleri daha ne kadar mağdur edeceksiniz aö.yetkilileri bizi mezun edin gitsin alt üstü bir ders ya mağduruz bizleri siz mağdur ediyorsunuz yeter bizi mezun edin.