AÖF Vize Sınavı Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavları 24 Kasım 2018 ile 25 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Sınava katılan binlerce aday tarafından sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırılıyordu. AÖF vize sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu.

AÖF Vize Sınavı Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından 24 Kasım 2018 ile 25 Kasım 2018 tarihlerinde yapılan  "AÖF Güz Dönemi Ara Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap verildi.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının Güz Dönemi Ara Sınavı 24 Kasım ile 25 Kasım tarihlerinde yapıldı. Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından gerçekleştirilen sınavının üzerinden 10 gün geçmesine rağmen öğrenciler tarafından araştırılan "AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu en çok merak edilen sorulardan oldu. Sınava giren adaylar Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden bir açıklama olup olmadığını dair bilgileri araştırıyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF 24-25 Kasım tarihinde yapılan sınav sonuçları hakkında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sosyal medya hesabı tarafından yapılan açıklamada "Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren 15 gün içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinden açıklanmaktadır." ifadelerine yer verildi. Geçtiğimiz yıl Güz Dönemi Ara Sınav sonuçları sınav gerçekleştirildikten 9 gün sonra açıklanmıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 16:21
YORUM EKLE