ATA AÖF 29 Nisan Vize Sınavı Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınavı sorularını adaylarla beraber tartışıyoruz.

AÖF 29.04.2017, 11:42
ATA AÖF 29 Nisan Vize Sınavı Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınav sorularını adaylarla beraber tartışıyoruz. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınavları 29 Nisan 2017 ile 30 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

AÖF öğrencilerine, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır. Bahar döneminde Cumartesi ve Pazar Sabah oturumunda 2. ve 6. yarıyılların, öğleden sonra oturumunda 4. ve 8. yarıyılların sınavları yapılmaktadır.

SINAV YORUMLARI

Siz de ATA AÖF vize sınavlarına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.  Sizce sınav kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi konuda zorlandınız? Çıkmış soruların faydası oldu mu?

Haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından sınav soruları ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. 

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 29 Nisan vize sınavları ikinci oturum sınavına girecek adaylara kamupersoneli.net olarak başarılar diliyoruz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Dr.Bulut 2 yıl önce
bir iş güvenliği kitabı okursanız mutlu olursunuz..on tane okursanız filozof olursunuz...filozof olalım o zaman ramazzani ne lamburlunbur adam olduğunu anlarız.