ATA AÖF Bahar Dönemi Ders Kayıt İşlemleri Başladı

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi ders kayıt işlemleri başladı. ATA AÖF ders kayıtları hakkında tüm detayları paylaşıyoruz.

ATA AÖF Bahar Dönemi Ders Kayıt İşlemleri Başladı

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda bahar dönemi ders kayıt kayıt işlemlerinin başladığı ifade edildi. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ders kayıt işlemleri 20 Şubat 2017 tarihinde başladı ve 26 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir. 

Yayımlanan duyuruda ders kayıt şeması ve 2016 - 2017 öğretim yılı katkı payı ve materyal ücretleri ifade edilmiştir. Duyuruya göre;

YAYIMLANAN DUYURU

Değerli Öğrencilerimiz.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi ders kayıt işlemleri 20.02.2017 - 26.02.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Materyal ücreti (katkı payı) ödemesini Halkbank, Ziraat Bankası veya Vakıfbank aracılığıyla yapabilirsiniz.

* İkinci Üniversite kapsamında öğrenci olarak başvuran,  normal öğrenim süresinde mezun olamayan ve Sağlık Lisans Tamamlama kapsamındaki öğrencilerimizin ders kayıt işlemlerinin yapılması için materyal ücreti ile birlikte katkı payı ücretini de yatırmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
gül
gül - 2 yıl Önce

ücretlerimi yatırdım ders 2 dönem ders kaydımı sistemden yapamıyorum