ATA AÖF Bahar Yarıyılı Vize Sınavları İlk Gün Oturumu Sorularını Tartışıyoruz

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ikinci oturum vize sınavı sorularını tartışıyoruz.

AÖF 29.04.2017, 15:59 29.04.2017, 15:41
ATA AÖF Bahar Yarıyılı Vize Sınavları İlk Gün Oturumu Sorularını Tartışıyoruz

ATA AÖF VİZE SINAVLARI İLK GÜN OTURUMU TAMAMLANDI

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 29 Nisan 2017 ile 30 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Kamupersoneli.net olarak AÖF bahar dönemi sınava giren adayların görüşlerini alıyoruz. 

AÖF öğrencilerine, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır. Bahar döneminde Cumartesi ve Pazar Sabah oturumunda 2. ve 6. yarıyılların, öğleden sonra oturumunda 4. ve 8. yarıyılların sınavları yapılmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavlarının ilk günki oturumu tamamlandı.

AÖF SINAV YORUMLARI

Sizlerde Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavlarına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.  Sizce sınav kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi konuda zorlandınız? Çıkmış soruların faydası oldu mu?

Haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavı soruları ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (3)
sultan 2 yıl önce
4 yanlıs 1 doruyu götürmesin suanlık sıkıntımız bu
feray demir 2 yıl önce
Sinav cok zordu kafadanda olmuyo 4 yanli 1 dogruyu goturyo
şerife 2 yıl önce
çocuk gelişimi öğrenme ve öğretme teknikleri ve drama dersinin soruları özellikle kalalım diye hazırlanmış ve yök tarafından incelenmesi gereken sorular içeriyordu. denetleme isteyelim arkadaşlar. ben şok oldum. bir an yanlış sınava mı girdim dedim. böyle bir şey olamaz.