ATA AÖF Bütünleme Sınav Sonuçları Açıklandı

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. Sınav sonucu sorgulama ekranı haberimizde...

ATA AÖF Bütünleme Sınav Sonuçları Açıklandı

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, bütünleme sınavları 4 Mart- 5 Mart 2017 tarihlerinde yapıldı. Sınav soru ve cevapları 6 Mart 2017'de ATA AÖF resmi sitesinde adaylarla paylaşıldı.

Bütünleme sınavına giren adayların merakla beklediği sınav sonuçları da ATA AÖF resmi sitesinde 20 Mart 2017'de açıklandı. ATA AÖF'ün sınav sonuçlarına ilişkin duyurusu şöyle:

" Değerli Öğrencilerimiz,

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınav sonuçları ilan edilmiştir. Sınav sonuçlarınıza obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
selo
selo - 2 yıl Önce

benim 6 dersimin 6 sı da aa geldi, üstelik üniversiteyi bitireli 25 yıl olmuştu, genel not ortalamam ise 4 tam geldi, ya çok zekiyim ya da düzenli çalışmanın eseridir, üniversitemi çok sevirem.

cezmi kalorifer
cezmi kalorifer - 2 yıl Önce

ata aöf ile anadolu aöf sınav tarihleri çakışıyor, fakülte dekanları bunu ayarlamalılar yoksa iki program takip edenler sıkıntı yaşayacak ve sınav için görevli bulmak zor olacak, çözüm bekliyoruz yöneticilerden.

Meral
Meral - 2 yıl Önce

LÜTFEN 4 yanlış 1 doğru yu götürme sistemi kaldırılsın yoksa okul bitmez

abuzer
abuzer - 2 yıl Önce

devlet bize bohmiyir. devlet bizi sevmiyir,