ATA AÖF'den Bütünleme Sınavı Sınav Merkezi Değişikliği Duyurusu

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, güz dönemi bütünleme sınavları sınav merkezi değişikliklerine ilişkin bir duyuru yayınladı. Sınav merkezi değişiklik işlemleri nasıl ve nereden yapılacak? Haberimizde...

AÖF 01.02.2017, 15:37
ATA AÖF'den Bütünleme Sınavı Sınav Merkezi Değişikliği Duyurusu

Atatürk Üniversitesi AÖF, resmi sitesinde bütünleme sınav merkezi değişikliklerine ilişkin bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre; bütünleme sınav merkezi değişiklik işlemleri 5 Şubat 2017 23.59'a kadar Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak.

ATA AÖF final sınavlarının açıklanmasının ardından başarılı olunamayan dersler için bütünleme sınavı yapılacak. Güz dönemi bütünleme sınavları 4 Mart- 5 Mart 2017 tarihlerinde yapılacak.

Atatürk Üniversitesi'nin sınav merkezi değişikliğine ilişkin duyurusu şöyle:

" Değerli Öğrencilerimiz,
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınavı için Sınav Merkezi Değişikliklerinin  05 Şubat 2017 Pazar günü saat 23:59’a kadar http://obs.atauni.edu.tr/ adresinden tarafınızca yapılması gerekmektedir.

Sınav merkezi tercihini belirtilen tarihler arasında gerçekleştirmeyen öğrencilerimizin, sınav merkezi tercihleri, sistem tarafından otomatik olarak belirlenecektir ve daha sonra değişiklik yapılmayacaktır."

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (0)