ATA AÖF'den Tutuklu/Hükümlü Öğrencilere Yarıyıl Sonu Sınav Duyurusu

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, bir duyuru yayınlayarak tutuklu ve hükümlü öğrencilerin yarıyıl sonu sınavlarına ilişkin bilgilendirme yaptı.Detaylar...

AÖF 20.12.2016, 09:17 01.02.2019, 21:51
ATA AÖF'den Tutuklu/Hükümlü Öğrencilere Yarıyıl Sonu Sınav Duyurusu

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, bünyesinde eğitim gören tutuklu/hükümlü öğrencilerin yarıyıl sonu sınavlarına ilişkin bir duyuru yayınladı. Duyuruda, ceza infaz kurumlarının öğrenci bilgilerini 28 Aralık 2016'ya kadar fakülteye bildirmeleri gerektiği bilgisi verildi. ATA AÖF'ün duyurusu şöyle:
 

"Fakültemiz bünyesinde öğrenimlerine devam eden tutuklu ya da hükümlü öğrencilerimizin yarıyıl sonu sınav işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için, ceza infaz kurumlarının, sınava katılacak olan tutuklu ya da hükümlü öğrencilerimizin bilgilerini en geç 28.12.2016 tarihine kadar Fakültemize bildirmeleri gerekmektedir.

Sınav takviminin sıkışıklığından dolayı bu tarihten sonra yapılan başvurulara herhangi bir işlem yapılamayacaktır. Sürecin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için yazıların öncelikle faks yoluyla, akabinde resmi kanal ile fakültemize ulaştırılması önem arzetmektedir."

Yorumlar (0)