ATA AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı !

Erzurum Atatürk Üniversitesi AÖF kayıt yenileme işlemlerinin süresinin uzatıldığı duyuruldu. Peki kayıt yenileme işlemleri hangi tarihte sona erecek? Haberimizde...

AÖF 05.10.2018, 18:17 05.10.2018, 18:31
ATA AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı !

Erzurum Atatürk Üniversitesi AÖF kayıt yenileme işlemleri 1 Ekim 2018 tarihinde başlayarak ve 5 Ekim 2018 tarihinde sona erecekti. 

DERS KAYITLARI UZATILDI

Ancak Atatürk Üniversitesi AÖF tarafından yapılan duyuruda sistemde yaşanan yoğunluktan dolayı kayıt yenileme işlemlerinin süresinin uzatıldığı duyuruldu. Buna göre Atatürk Üniversitesi AÖF kayıt yenileme işlemleri 12 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. 

ÖĞRENCİLERE GÖNDERİLEN MESAJ

Kayıt tarihinin uzatıldığına ilişkin Atatürk Üniversitesi AÖF tarafından öğrencilerin sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaralarına da bir SMS gönderildi. Gönderilen bu SMS'te şu ifadelere yer verildi:

"Değerli öğrencimiz, bankalarda yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle ders kayıtları 12 Ekim 2018 tarihine kadar uzatılmıştır."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (2)
Ayşe 1 yıl önce
Hem kayıt ücreti hemde materyal ücreti alıyorlar ama ne kitap nede başka yardımcı birşey yok bu bizleri gerçekten çok zor duruma düşürüyor okula ulaşmak zaten imkansız
Gamze 1 yıl önce
Bi okul baslaticaksiniz baslatamadiniz herkes suan okula başladı .