ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! 11- 12 Mayıs 2019 ATA AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı!

11-12 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilen ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı. Binlerce öğrencini merak ettiği ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı açıldı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı. Peki BÜT'ler ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! 11- 12 Mayıs 2019 ATA AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı!

Eğitim ve öğretim hayatına Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde devam eden öğrenciler girdikleri sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyordu...

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA- AÖF) sınav sonuçları açıklandı.

11- 12 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı öğrencilerin erişimine açıldı...

ATA AÖF BAHAR YARI YILI BÜTÜNLEME SINAVI TERCİHLERİ

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar yarı yılı bütünleme sınav merkezlerinin tercihleri ise 13 Mayıs 2019 tarihinde alınmaya başlayacak ve 26 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek.

Diğer yandan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi' sınav merkezi tercihlerinin en geç 25 Mayıs 2019 tarihine kadar açılacağı düşünülüyordu ancak kurum sınav sonuçlarını 22 Mayıs 2019 tarihinde duyurdu...

ata aöf ile ilgili görsel sonucu

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Bütünlemeye kalan öğrenciler sınav takviminde yer alan bilgilere göre 29-30 Haziran tarihleri içerisinde bu sınavlara katılabilecek.

Daha önce 15-16 Haziran'da yapılacağı açıklanan bütünleme sınavları YKS ile aynı tarihe denk gelmesi nedeniyle 29-30 Haziran tarihlerine alınmıştı.

Mezuniyet dönemi içerisinde olan öğrenciler için 3 ders sınavları ise 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE