ATA AÖF Vize Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

3 Aralık- 4 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen ATA AÖF güz dönemi vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

AÖF 08.12.2016, 11:20 01.02.2019, 18:31
ATA AÖF Vize Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavları 3 Aralık- 4 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınavlar, cumartesi ve pazar günleri 2 oturumda yapıldı. Peki vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF güz dönemi vize sınavları için heyecan sona erdi. Adaylar güz dönemi vize sınavlarında her dersten 20 soruyu 30 dakika içerisinde yanıtladılar. Sınav heyecanının sona ermesinin ardından şimdi sınav sonuçları için heyecan başladı. 


Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi güz dönemi vize sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Güz dönemi vize sonuçlarının en kısa zamanda açıklanması bekleniyor.

- İlk Siz Haberdar Olun

ATA AÖF güz dönemi vize sınav sonuçları açıklandığında ilk siz haberdar olun.

Yorumlar (3)
Emine 3 yıl önce
Sınav sonuçları ardık açıklamasında bende ona göre bütünleme ye kaldıysam ona göre calıyım zaten ben lisede çocuk gelişimi okuyorken üniversiteside de sosyal hizmetleri okurken buldum kendimi zaten 2 yıllık çocuk gelişimini değil 4 yıllık isterdim lütfen sınav sonuçları açıklandı artık
Seda 3 yıl önce
Ne zaman aciklanacak vize sinav sonuclari
nuray 1 yıl önce
finaller ne zaman açıklanır