Jandarma Genel Komutanlığı En Az Lise Mezunu Uzman Erbaş Alımı Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde alınacak en az lise mezunu uzman erbaş alımı başvurularında son güne gelindi. Detaylar...

Askeri Personel Alım İlanları 09.12.2016, 10:30 01.02.2019, 18:37
Jandarma Genel Komutanlığı En Az Lise Mezunu Uzman Erbaş Alımı Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı'nın geçtiğimiz Kasım ayında yayınladığı, en az lise mezunu uzman erbaş alım ilanına başvurularda sona gelindi. İlan detayları ve başvuru kılavuzu şöyle:

Alınacak Personel:
* Uzman Erbaş

Uzman Erbaş Alımına Kimler Başvurabilir?
* T.C. vatandaşı ve erkek olanlar
* En az lise ve dengi okul mezunu olanlar

* 1 Ocak 2016 itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olanlar
*  Sözleşmeli erbaş ve erlerden en az üç yıl görev yapmış, müteakip sözleşme süreleri içerisinde ve müracaat yapılan yılın ocak ayının ilk günü itibarıyla yirmi dokuz yaşını bitirmemiş olanlar
* Terhisinin üstünden 3 yıldan fazla zaman geçmemiş olanlar
* En az 1.64 cm boyunda olanlar

Başvuru Süreci: Jandarma Genel Komutanlığı en az lise mezunu uzman erbaş alım ilanı başvuruları 9 Aralık 2016 mesai bitiminde sona erecek. Başvuru yapan adayların başvuru sonuçları 10 Aralık 2016'da TSK resmi sitesi üzerinden yayınlanacak.

NOT: İnternetten başvuru işlemleri 09 Aralık 2016 tarihinde saat 17.00’da sona erecektir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra mutlaka yazıcıdan çıktısını alınız. Başvurular tamamlandıktan sonra internetten yapılacak sınava çağrı duyurusunda ismini göremeyen ancak internetten başvuru yaptığını iddia eden adayların, bir hak iddia edebilmeleri için başvuru yapıldığına ilişkin yazıcı çıktısını şahsen beyan etmeleri gerekmektedir.
 

Yorumlar (0)