Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Atama Sonuçlarını Açıkladı

Jandarma Genel Komutanlığı yayımladığı bir duyuru ile Uzman Erbaş alımı atama sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Uzman Erbaş alımı atama sonuçlarına dair duyuru detayları haberimizde...

Askeri Personel Alım İlanları 27.09.2018, 18:39 18.01.2019, 23:46
Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Atama Sonuçlarını Açıkladı

Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temini Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Komanda Branşlı Uzman Erbaş atama sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Konuya dair yayımlanan duyuruda, adayların sonuçlarını görüntülemek için sisteme e-Devlet üzerinden giriş yaparak öğrenebilecekleri bildirildi. 

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temini Başkanlığı'nca yapılan açıklamada, İzmir Yenifoça Jandarma Komando Teröristlerle Mücadele Okul Komutanlığı ile Manisa Kırkağaç 6. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı emrine atanan komanda branşlı Uzman Erbaş alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. 

Adaylar açıklanan atama sonuçlarını ise Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temini Başkanlığı sonuç sorgulama ekranı üzerinden öğrenebilecekler. Adayların bu sonuç sorgulama ekranına ise e-Devlet şifleriyle giriş yapacakları bildirildi. 

Yorumlar (9)
Ahmet 11 ay önce
Nisan ayı mülakata girenler ne zaman atanacak bilgisi olan varmı
Önder 11 ay önce
ben de nisan ayında girdim. heralde bundan sonraki atamalarda bizimle giren gruplar olacak inşAllah.
Hakan 11 ay önce
29 yaşındayım askerliğimi jandarma komando olarak yaptım sözleşmeli değil gönüllü olmak istiyorum devlet büyüklerime sesleniyorum biri bana elini uzatsın .
Cihat 11 ay önce
2017 /10 jandarma uzman erbaş olmaya hak kazandık 7 ay oldu mülakatları kazanalı biz bu konu Hakkı'nda halen bir sonuç alamadık atmamız gerçekleşmedi bu konu Hakkı'nda bilgi verirseniz seviniriz
Biri 11 ay önce
Kara kuvvetleri uzman çavuşluktan istifa eden jandarma uzman çavuşluğa başvura biliyormu . Sonuçta jandarma tsk dan ayrı ve iç işlerine bağlı . Bu konuda bilgisi olan varmı ?
Mutsuz 11 ay önce
Allah rızası için istifa edenlere tekrar şans tanıyın
Paşa 11 ay önce
Uzman onbaşı alımları ne zaman olacak
Ömer 11 ay önce
Arkadaşlar bu alımlarda askerlik sarti varmi sahil güvenlik icin
Polat 10 ay önce
Biz 22/03/2018 de girdik sınavlara lakin bu gelişme yok hala çağrı gelmedi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın