banner731

MSB Sözleşmeli Bando Subay Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Milli Savunma Bakanlığı bir ilanını yayımlayarak dış kaynaktan bay ve bayan bando subay alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor.

Askeri Personel Alım İlanları 05.03.2017, 16:23 05.02.2019, 14:43
MSB Sözleşmeli Bando Subay Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Milli Savunma Bakanlığı kendi resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Milli Savunma Bakanlığı dış kaynaktan sözleşmeli olarak erkek ve bayan bando subay alımı yapacağını duyurmuştu. İlanın tüm detaylarını aşağıda kamupersoneli.net olarak paylaşıyoruz;

ALINACAK PERSONEL

- Subay 

GENEL ŞARTLAR

* MSB subay alımına; TSK’da devlet memuru ve işçi olarak görev yapmakta olanlar, askerlik hizmetini yapmakta olan yedek subay, kısa dönem erbaş ve erler veya askerlik hizmetinden terhis olanlar, erbaş ve erlerden askerlik hizmeti esnasında veya terhislerini müteakip TABLO-1’de belirtilen en az 4 yıllık fakülte/yüksekokulu bitirenler, kanuni sebeplerle (öğrenim, tecil vb.) henüz askerlik yükümlülüğünü yapmamış olanlar, lisans düzeyinde mezunlar için 27 yaşından büyük olmayanlar, lisansüstü eğitimini tamamlamış olanlar için 32 yaşından büyük olmayanlar başvuru yapabilecek. Bando subay alımına hem erkek hem de bayan adaylardan başvuru alınacak.

BAŞVURU

Adaylar başvurularını 2 Mart 2017 tarihinden itibaren yapmaya başladılar. Ayrıca söz konusu başvurular 17 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını 17 Mart 2017 mesai bitimine kadar www.msb.gov.tr genel ağ adresindeki başvuru formunu doldurarak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır.

Yorumlar (0)