MSB Sözleşmeli Bando Subay Alıyor !

Milli Savunma Bakanlığı, resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile dış kaynaktan sözleşmeli erkek ve bayan bando subay alacağını duyurdu. Başvuru kılavuzu ve diğer detaylar haberimizde...

Askeri Personel Alım İlanları 03.03.2017, 09:48 04.02.2019, 16:54
MSB Sözleşmeli Bando Subay Alıyor !

Milli Savunma Bakanlığı resmi sitesinde yayımlanan ilan ile dış kaynaktan sözleşmeli erkek-bayan bando subay alınacağı duyuruldu. İlana başvurular başladı ve devam ediyor. İlan detayları şöyle:

Alınacak Personel:

* Subay 

Başvuru Şartları:

* MSB subay alımına; TSK’da devlet memuru ve işçi olarak görev yapmakta olanlar, askerlik hizmetini yapmakta olan yedek subay, kısa dönem erbaş ve erler veya askerlik hizmetinden terhis olanlar, erbaş ve erlerden askerlik hizmeti esnasında veya terhislerini müteakip TABLO-1’de belirtilen en az 4 yıllık fakülte/yüksekokulu bitirenler, kanuni sebeplerle (öğrenim, tecil vb.) henüz askerlik yükümlülüğünü yapmamış olanlar, lisans düzeyinde mezunlar için 27 yaşından büyük olmayanlar, lisansüstü eğitimini tamamlamış olanlar için 32 yaşından büyük olmayanlar başvuru yapabilecek. Bando subay alımına hem erkek hem de bayan adaylardan başvuru alınacak.

Başvuru Süreci:

*  Adaylar başvurularını 2 Mart 2017 tarihinden 17 Mart 2017 günü mesai bitimine (saat 17.30) kadar, www.msb.gov.tr genel ağ adresindeki başvuru formunu doldurarak çevrimiçi (online) olarak yapacaklar.

* Şahsen, posta yolu, dilekçe veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Yorumlar (1)
Eylem 2 yıl önce
Hayır lisans ne onlisans ne onu anlamiyom şahsen bir lisans mezunundan daha donanimliyim..Lisans mezunu önlisans basvuruyorken bizler neden lisans in olduğu yere basvuramiyoruz..