2019 Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Başvuru Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu!

2019 yılında Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilanla beraber uzman erbaş alımı yapılacağı açıklanmıştı ve başvurular tamamlanmıştı. Ancak başvuruların ne zaman açıklanacağı merak edilirken konuya yönelik detaylar belli oldu.

2019 Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Başvuru Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu!

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2019 1. Dönem uzman erbaş alımında 7 Ocak'ta başlayan başvuru süreci 17 Ocak'ta tamamlandı.

Gözler şimdi 6 farklı branşta yapılacak uzman erbaş alımlarının başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihte. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2019 1. Dönem uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarına ilişkin kılavuzda şu bilgiler yer alıyor;

Başvuru sonuçları, yazılı sınav ile ikinci seçim aşamalarına girecek adayların listesi ve adayların bu sınavlara gelirken yanlarında getirecekleri belgeler www.sg.gov.tr internet adresinden 31 Ocak 2019 tarihinden sonra ilan edilecektir. Başvuru sonuçlarının daha önce açıklanması durumunda adaylara sisteme girmiş oldukları cep telefonu numaraları üzerinden kısa mesaj gönderilecektir.

Bu nedenle adayların sisteme hâlihazırda kullandıkları cep telefonu numaralarını girmeleri önem arz etmektedir. Sınav tarihleri ve sınav yeri adresleri başvuru sonuçları ile adaylara bilahare ilan edilecektir. Sınavlara giremeyen adaylar için yedek gün planlaması yapılmayacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE