2019 Uzman Erbaş Maaşları! Uzman Erbaşlar Ne Kadar Maaş Alır?

Jandarma Genel Komutanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından uzman erbaş alımlarının ardında binlerce genç tarafından kimlerin uzman erbaş olabileceği ve uzman erbaşların ne kadar maaş aldığı araştırılıyor. Konu hakkında detaylar haberimizde...

2019 Uzman Erbaş Maaşları! Uzman Erbaşlar Ne Kadar Maaş Alır?

Jandarma Genel Komutanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından Kuvvet Komutanlıkları bünyesinde çeşitli ilanlar yayımlanarak uzman erbaş alımları zaman zaman yapılıyor.

Uzman erbaş alımlarının yapılmasının ardından binlerce genç tarafından kimlerin uzman erbaş olabileceği ve uzman erbaşların ne kadar maaş aldığı araştırılmaya başlandı. Bu konu hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

KİMLER UZMAN ERBAŞ OLABİLİR?

Türk Vatandaşlığı, yaş şartı, askerlik hizmeti, eğitim seviyesi, sağlık raporu ve boy, kilo şartlarını yerine getiren adaylar uzman erbaş olabileceklerdir. Adaylar bu şartları sağladıklarında uzman erbaş olmak için eğitime alınacaklardır. Bu eğitmi de başarılı bir şekilde geçen adaylar uzman erbaş olabileceklerdir.

UZMAN ERBAŞLARIN MAAŞLARI

Uzman erbaş maaşları görev yaptıkları bölgeye, medeni durumuna, çocuğu olup olmamasına göre değişiyor. 2018 yılına göre uzman erbaş maaşları 3 bin ile 4 bin 500 TL arasında değişmektedir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bjkli
Bjkli - 6 ay Önce

Başvurular ne Zaman baslicak??

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Ortaokul diploması ile olunuyor mu acaba?

ibrahim aslan
ibrahim aslan - 6 ay Önce

başladımı alımlar

Mehmet aydogdu
Mehmet aydogdu - 6 ay Önce

Orta okul oluyormu bir bilginiz varmi

Muhammet
Muhammet - 6 ay Önce

Liseyi dışdan devam ediyorum bi sorun olurmu

Alperen
Alperen - 6 ay Önce

99 doğumlular oluyormu bu sene

Serhat
Serhat - 6 ay Önce

Gerçekten artık kkk alımları ne zaman başlatçak ya

Emrullah dursun
Emrullah dursun - 6 ay Önce

başvuru nezaman