Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı ! Astsubaylara Kademe Müjdesi Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çeşitli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında astsubaylara kademe müjdesi verdi. Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayları haberimizde...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı ! Astsubaylara Kademe Müjdesi Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Tugay Komutanlığı'nda askerlerle iftar programında buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada bir konuşma yaptı ve astsubaylara bir müjde verdi.

ASTSUBAYLARA MÜJDE CUMHURBAŞKANINDAN GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında astsubaylara kademe müjdesi verdi. Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında eğitimlerini tamamladıktan sonra göreve başlayan astsubayların kademelerini, eğitim sürelerini de ilave ederek artıracaklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına göre bu bağlamda eğitimin ardından dokuzuncu derecenin birinci kademesinden başlayan astsubaylar, dokuzuncu derecenin 2. kademesinden başlayacaktır.

4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU ASTSUBAYLARA DA MÜJDE GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 4 yıllık üniversite mezunu astsubaylar için de bir müjde verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu bağlamda 4 yıllık üniversite mezunu astsubayların 8'inci derecenin birinci kademesine çıkacağını ifade etti.

EMEKLİ VE MUVAZAFLAR DA YARARLANACAK MI?

Peki bu kademe artışından muvazzaf ve emekli astsubaylar da yararlanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sorunun da yanıtını verdi. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan göreve yeni başlayacak olan astsubayların yanı sıra, mevcut muvazzaf astsubaylar ile emekli astsubayların da bu uygulamadan yararlanacağını açıkladı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Akıncı
Osman Akıncı - 1 yıl Önce

Bekliyorduk Allah razı olsun

cengiz karaca
cengiz karaca - 1 yıl Önce

görev tazminati yoksa oy yok

insan insan
insan insan - 9 ay Önce

Ne zaman verilecek bilgisi olan var mı.3600 lerle beraber mi verilecek .secim sonrasına kalırsa iş zora girer.

insan insan
insan insan - 9 ay Önce

Ne zaman verilecek bilgisi olan var mı