Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Komutanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve dış kaynaktan muvazzaf subay adayı alımı için düzenlenen mülakat sonuçlarının açıklandığı bildirildi. İşte konuya yönelik olarak tüm detaylar sitemizde.

Askeri Personel 31.10.2018, 14:48 18.01.2019, 00:01
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Komutanlığınca yayımlanan ilanla beraber dış kaynaktan muvazzaf subay adayı alımı yapılacağı ifade edilmişti.

Söz konusu subay alımı için düzenlenen mülakat sonuçları belli oldu.

ÖN BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Deniz Kuvvetleri komutanlığınca yayımlanan deniz sınıfı muvazzaf subay adayı temini için başvuruların 5 Kasım 2018 tarihinde alınmaya başlayacağı ve 6 Kasım 2018 tarihinde sona erecek.

Diğer yandan aday bazında açıklamaların özel ilanda belirtildiği ifade edilirken özel ilanlara alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabileceksiniz.

Ayrıca güvenlik soruşturması işlemleri devam etmekte olup, ön kayıt işlemleri sonrasında her ne aşamada olursa olsun güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlananların adaylıkları sonlandırılmayacak.

PEKİ KAYITLARDA TALEP EDİLEN BELGELER NELER?

Adaylardan istenen belgeler ise şu şekilde;

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisinin yanı sıra 6 adet biyometrik fotoğraf gerekiyor. (arkasına isim ve T.C. kimlik numarası yazılmış.).

Adaylar ayrıca ikametgah ilmuhaberi (e-devlet sisteminden alınmış olabilir.) almak zorunda olurken adli sicil raporu ile askerlik durumlarını gösterir terhis Belgesi veya Askerlik Durumu Gösterir Belge ibraz etmek zorundalar.

Üniversite mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi gerekirken ayrıca adayların varsa yabancı dil notunu gösterir belge talep ediliyor.

Yorumlar (5)
Var 12 ay önce
Eğitim 5 ay sürüyor deniz sınıfı gemilerde calisiyor
Yok 13 ay önce
Deniz sınıfının hangi sınıfı bilgisi olan var mı ??
Yok 58 13 ay önce
Eğitim süresi kaç ay bilen var mı acaba?
Ibrahim 12 ay önce
Her bölüm mezunu basvuru yapabiliyor mu mülakat nasil oluyor bilgisi olan var mi
kağan 12 ay önce
arkadaşlar bu daha önce başvuru yapanların alınacağı ilan değil mi?