Harp Okulları Yerleştirme İşlemleri Hakkında MSB'den Duyuru

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda MSÜ Harp Okulları yerleştirme işlemleri için son gün uyarısı yapıldı. Peki yerleştirme işlemleri ne zaman sona erecek? Konu hakkında detaylar haberimizde...

Harp Okulları Yerleştirme İşlemleri Hakkında MSB'den Duyuru

Milli Savunma Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve yayımlanan duyuruda Harp Okulları yerleştirme işlemleri için son gün uyarısı yapıldı. 

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada yerleştirme çağrı işlemlerinin 12 Eylül 2018 tarihinde sona ereceği ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz..

YAYIMLANAN DUYURU

MSÜ'ye Bağlı Harp Okullarına yerleştirme çağrı işlemleri 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Adayların İntibak eğitimi devamlılığını sağlamak amacıyla 2018 Yılı Askeri Öğrenci Planlama Direktifi gereğince Harp Okullarına kayıt yaptıran/yaptıracak öğrenci adaylarının yerleştirme işlemlerinde son 5 iş günü içinde (06 Eylül 2018 gününden başlamak üzere) hiçbir adaya bir üst sıradaki tercihlerinde sırası gelse dahi Harp Okulları arasında geçiş hakkı tanınmayacaktır. Adaylar kendilerine çağrı yapılan okula belirtilen zamanda kayıt yaptırmadıkları takdirde öğrenci adaylıkları tüm Harp Okulları için sonlandırılacaktır.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE