Jandarma 10 Bin Personel Alımı için Başvurular Sürüyor

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 10 bin askeri personel alımı ile ilgili süreç devam ediyor.Adaylar başvurularını internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapabiliyor...

Askeri Personel 23.09.2016, 14:50 31.01.2019, 22:13
Jandarma 10 Bin Personel Alımı için Başvurular Sürüyor

UZMAN ERBAŞ ADAYLARININ İLANA YOĞUN İLGİSİ VAR
Jandarma Genel Komutanlığı 10 Bin Uzman Erbaş Alımı Başvurular Sürüyor Jandarma Genel Komutanlığı tarafından kısa süre önce çıkılan personel alım ilanına adayların yoğun ilgisi sürüyor.

JANDARMAYA EN AZ LİSE MEZUNU 10 BİN ASKERİ PERSONEL ALINACAK

En az lise ve dengi okullardan mezun adayların başvuruda bulunabildiği Uzman erbaş alımı için adayların genel ve özel şartların tamamını yerine getirmeleri gerekiyor.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların T.C. vatandaşı ve erkek olması, en az lise ve dengi okullardan mezun olması, askerlik hizmetini yapmış ya da yapıyor olması, 25 yaşını bitirmemiş olması, askerlik terhisinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olması, gerekli sağlık raporlarını alabilmesi, boy ve kilo şartlarını yerine getirebilmesi gerekiyor.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILIYOR?

Tüm özel ve genel şartlara sayfanın altında bulunan ilan dosyasına tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Başvurular 7 Ekim 2016 tarihine kadar Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi internet sayfası olan "www.jandarma.tsk.tr" adresi üzerinden yapılıyor.  

Yorumlar (0)